HAKKIMIZDA  |  
Bize Ulaşın: 0(258) 264 03 63

Bayiliklerİzocam, kurulduğu 1965 yılından itibaren yalıtım sektöründe lider pozisyonunu korumaktadır. Türkiye yalıtım sektörünün öncüsü İzocam A.Ş.´nin Gebze´de kurulan ilk fabrikası 1967 yılında camyünü üretimine başlayarak faaliyete geçmiştir. 1986 yılında Tarsus´ta ikinci bir camyünü fabrikası kurulmuş, 1992 yılında kapasitesi iki katına çıkartılmıştır. Tarsus´taki fabrikanın camyünü kapasitesinin artırılması sayesinde; Gebze tesisinde camyünü üretimi 1993 yılında taşyününe çevrilmiştir.

Halen; camyünü tesisinde 55 bin ton/yıl, taşyünü tesisinde ise 75 bin ton/yıl olmak üzere toplam 130.000 ton/yıl kapasite ile mineral yün üretimi yapılmaktadır. Camyünü üretimi Saint-Gobain Isover Fransa lisansı ve Tel prosesi ile, taşyünü üretimi ise Saint-Gobain Isover G+H AG Almanya lisansı ve Sillan prosesi ile sürdürülmektedir.
1977 yılında beton kür malzemeleri üretimi ile faaliyete geçen firmamız, ilerleyen yıllarda beton ve harç katkıları üretiminin de eklenmesi ile 11 değişik mamul grubu altında 100’ün üzerinde iNKA markası taşıyan ürün ile yapı kimyasalları sektöründeki yerini almıştır.

İNKA Yapı Kimyasalları, inşaat sektörünün yanında tekstil, ağaç, kağıt ve seramik sanayileri için de çeşitli kimyasallar imal etmektedir.

Üretim yeri İzmir olan iNKA, İstanbul, Ankara ve Antalya ofisleri; ülke genelinde bayileri; Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Güney Doğu Anadolu bölge temsilcilikleri; uluslararası temsilcilikleri ve kuvvetli referansları ile yapının değerini katlayan bir marka olarak sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
Türkiye'nin ilk yalıtım firması olan Emülzer, kullanım kolaylığı olan ve uygulandığında en yüksek kaliteyi sağlayan likit yalıtım ürünleri konusunda Türkiye'nin öncü kuruluşudur.

ISO 9001 standardı ile üretilen ve aynı zamanda üretim hatalarına karşı sigortalı olan Emülzer ürünleri; metrolardan sulama kanallarına, köprülerden barajlara, konutlardan havuzlara kadar her türlü su yalıtımı uygulamasına olanak veren kalite ve çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünlerden bazıları Türkiye'de sadece Emülzer tarafından üretilmektedir.
İZOMAKS YALITIM VE ENDÜSTRİ SAN.TİC.A.Ş. Türkiye’de kurulu bir tesistir. Bu tesis, uluslararası sınaî mülkiyet hakları kendisine ait olan PVC taşıyıcılı bitümlü membranın yanı sıra, polyester keçe ve cam tülü taşıyıcılı, mineral taşlı ve alüminyum folyo kaplı bitümlü membranlar da üretmektedir.

Bitümlü membran dünyasında bir devrim niteliği taşıyan İzomax PVC, tamamen İzomaks Yalıtım A.Ş. bünyesinde geliştirilmiş, dünyada ilk olma niteliği taşıyan bir üründür. Bu anlamda İZOMAKS A.Ş. kendi taşıyıcısını üreten ender tesislerden biridir.
ISONEM Kurulduğu 2004 yılından itibaren ihracatı hedef alan bir firmadır. Başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avrupa ve Afrika da bir çok ülke de su yalıtımı konusunda kalitesini tüm dünyaya ispatlamıştır. İhracatını yaptığı 100'e yakın ülkenin yanı sıra bir çok ülkede distürübütörler oluşturmuş, satış showroomları açmış ve dünya genelinde prestijli projelere imzasını atmıştır. ISONEM, öncelikle ihtiyaç duyulan su yalıtım ürünlerinin üretimini kendi argesinde geliştirmiş ve bu ürünleri dünya pazarlarına yine çok iyi eğitimli personelleriyle sunmuştur.

ISONEM ürün grupları arasında; Su yalıtım ürünleri, zemin kaplamaları, özel boyalar, endüstriyel kimyasallar ve sprey ürünler yer almaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. Yağmur İzolasyon Denizli   |   Mega Tasarım © 2016    
Bugün : 67    Bu Ay : 1288    Bu Yıl : 26371    Toplam : 224360