HAKKIMIZDA  |  
Bize Ulaşın: 0(258) 264 03 63

ÜrünlerYAĞMUR İZOLASYON ONLINE MARKET AÇILDI !
İzolasyon Sektöründe En İddialı Fiyatlarla Tanışın.
 

Merkezi Ludwigshafen’da olan dünyanın lider kimya şirketi BASF ( YKS ), 1865 yılında kurulmuştur. Bugün, tüm dünyada çalışan sayısı 111.000’in üzerinde olup portföyünde yer alan Kimyasallar, Petrol ve Gaz, Performans Ürünleri, Tarımsal Ürünler & Gıda ve Plastikler ile 2010 yılında dönem satışları 73,5 milyar Avro yu aşmıştır.5 kıtada 170 ülkede 100’den fazla büyük çaplı üretim tesisi mevcuttur.

BASF Türkiye’de de 1880 yılında gerçekleşen ilk satışıyla 132 yıllık bir geçmişe sahiptir. BASF gelişmekte olan sektörlere gerekli kimyasal ürünleri sağlamış ve Cumhuriyetin kuruluşundan beri Türk ekonomisine, birçok Kamu İktisadi Teşekkülü için tedarikçi şirket olarak katkıda bulunmuştur.

BASF Teknik Bilgi Föyleriİzocam ülkemizde sıcağa, soğuğa, sese, yangına ve suya karşı koruma sağlayan geniş ürün yelpazesi ve teknik danışmanlık hizmetleriyle yalıtım sektöründe lider konumdadır. Müşterilerinin talep ve beklentilerini zamanında ve küreselleşen dünya standartlarına uygun olarak çevreci bir yaklaşımla karşılayan İzocam, bu amaçla ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi'ni tesislerinde uygulamaktadır.

Binalarda kullanılan İzocam ürünleri, Uluslararası bir yönetmelik olan, Yapı Malzeme Yönetmeliği’nin 6. maddesine göre; “ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karşılamasına imkân veren malzeme” anlamına gelen “CE” işareti ile piyasaya arz edilmektedir. Aynı zamanda, mineral yün ürünler; taşyünü ve camyünü için sadece bio ürün kategorisine verilen EUCEB sertifikasına sahiptir.

İZOCAM ÜRÜN GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

1977 yılında beton kür malzemeleri üretimi ile faaliyete geçen firmamız, ilerleyen yıllarda beton ve harç katkıları üretiminin de eklenmesi ile 11 değişik mamul grubu altında 100’ün üzerinde iNKA markası taşıyan ürün ile yapı kimyasalları sektöründeki yerini almıştır.

İNKA Yapı Kimyasalları, inşaat sektörünün yanında tekstil, ağaç, kağıt ve seramik sanayileri için de çeşitli kimyasallar imal etmektedir.

Üretim yeri İzmir olan iNKA, İstanbul, Ankara ve Antalya ofisleri; ülke genelinde bayileri; Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Güney Doğu Anadolu bölge temsilcilikleri; uluslararası temsilcilikleri ve kuvvetli referansları ile yapının değerini katlayan bir marka olarak sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

İNKA ÜRÜN GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye'nin ilk yalıtım firması olan Emülzer, kullanım kolaylığı olan ve uygulandığında en yüksek kaliteyi sağlayan likit yalıtım ürünleri konusunda Türkiye'nin öncü kuruluşudur.

ISO 9001 standardı ile üretilen ve aynı zamanda üretim hatalarına karşı sigortalı olan Emülzer ürünleri; metrolardan sulama kanallarına, köprülerden barajlara, konutlardan havuzlara kadar her türlü su yalıtımı uygulamasına olanak veren kalite ve çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünlerden bazıları Türkiye'de sadece Emülzer tarafından üretilmektedir...

EMÜLZER ÜRÜN GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İZOMAKS YALITIM VE ENDÜSTRİ SAN.TİC.A.Ş. Türkiye’de kurulu bir tesistir. Bu tesis, uluslararası sınaî mülkiyet hakları kendisine ait olan PVC taşıyıcılı bitümlü membranın yanı sıra, polyester keçe ve cam tülü taşıyıcılı, mineral taşlı ve alüminyum folyo kaplı bitümlü membranlar da üretmektedir.

Bitümlü membran dünyasında bir devrim niteliği taşıyan İzomax PVC, tamamen İzomaks Yalıtım A.Ş. bünyesinde geliştirilmiş, dünyada ilk olma niteliği taşıyan bir üründür. Bu anlamda İZOMAKS A.Ş. kendi taşıyıcısını üreten ender tesislerden biridir.

İZOMAKS ÜRÜN GRUPLARI İÇİN TIKLAYINIZ


ODE, yalıtım kavramını standart ürünlerden oluşan bir bütün olarak görmeyen, yalıtımla ilgili her kuruluş veya bireyin karşı karşıya bulunduğu sınırsız risklere ve ihtiyaçlara göre algılayan, uygun çözüm önerileri üreten, ürün yelpazesine çeşitlilik kazandıran bir anlayışı ile hizmet vermektedir.

Yapı ve tesisat sektöründe kullanılan yalıtım malzemelerini bünyesinde bulunduran ODE, bina ve tesisat için ısı, ses, su ve yangın yalıtımı konularında 4000 kalemden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

ODE, polietilen köpük ısı yalıtım malzemesi (ODE Flex) , elastomerik kauçuk köpüğü ısı yalıtım malzemesi (ODE K-Flex), ekstrüde polistren köpük (ODE Isıpan), fleksible havalandırma kanalları (ODE Ductflex) ve polimer bitümlü su yalıtım örtülerinin (ODE Membran) üretimini yapmaktadır.

ODE ÜRÜN GRUPLARI:

 • ODE Starflex:
 • Özel elyaf yapısı sayesinde oldukça esnek bir yapıya sahiptir ve yüksek hava hızlarına dayanabilmektedir. Ses dalgalarını absorbe eder, sesin diğer tarafa geçişini engeller veya çok düşük seviyelere indirger.

 • ODE Membran:
 • ODE Toplam Kalite Yönetimi’ni benimseyen AR-GE çalışmaları, üretim, hizmet ve satış sonrası destek hizmetleri ile su yalıtım örtüsü standartlarını yükseltiyor.

 • ODE Isıpan:
 • ODE Isıpan, min. 30 kg/m3 yoğunlukta, haddeden çekilen sert köpük (Ekstrüde Polistren - XPS) esaslı ısı yalıtım levhasıdır ve binaların çatı, döşeme ve duvar elemanlarının ısı yalıtım uygulamalarında kullanılır

 • ODE Sistem:
 • ODE Sistem, dış duvarların dış yüzeyden ısı yalıtım uygulamalarında kullanılacak tüm malzemeleri bir arada bulunduran bir ısı yalıtım paketidir.

 • ODE Rockflex:
 • Bazalt mineralinin yüksek sıcaklıkta ergitilerek santrifüj metodu ile lif haline getirilmesiyle üretilen ısı yalıtım malzemesidir. %97 oranında doğal elyaf içermektedir.

 • ODE Katepal Shingle:
 • Kumla kaplı alt yüzeyi sayesinde eğimli çatı uygulama esnasında kayma yaşanmaz. Düşük sıcaklıklarda dahi kırılma, çatlama görülmez.

 • ODE Board OSB:
 • Yüksek performanslı ahşap malzemedir. Üstün dayanıklılığı, esnek yapısı ve estetik görünümü nedeniyle kullanımı yaygındır

 • ODE Shingle:
 • ODE Shingle, okside bitüm esaslı olarak üretilen çatı kaplama örtüsüdür. Kendinden yapışkanlı şeritli olarak imal edilir. Bu yüksek sınıflı, profesyonel çatı kaplama malzemesi ile çalışma, kaliteli parçalardan montajın kolaylığına kadar en ince detayları kapsayacak şekilde geliştirilmiştir.

 • ODE Plan:
 • Binalarda suya karşı en hassas yüzeyler temeller ve çatılardır. Uygulama detaylarında kullanılan yanlış malzeme zaman içinde, ilk uygulamadan çok daha zor ve pahalı olabilecek onarım ve yenileme gerektirmektedir.

 • ODE OnduDE:
 • Bitümlü Oluklu Çatı Kaplama Levhaları, ONDUDE Levhalar, bitüm emdirilmiş organik elyaflardan üretilmiş, mekanik dayanımı yüksek bitümlü oluklu çatı kaplama levhalarıdır.

  ODE YALITIM ÜRÜNLERİ  PİRAMİT SÜNGER SES YALITIMI

  Sünger paneller ortamdaki ses karmaşasını sönümleyerek ve kendinde toplayarak karmaşık parazit ses dalgalarını düzenlemektedir.

  ENJEKSİYON DUBELİ (PACKER)

  Enjeksiyon dubeli veya diğer bir adıyla enjeksiyon pakeri poliüretan ve epoksi esaslı enjeksiyon reçineleri ile birlikte kullanıma uygun özel üretim bir dubeldir. Enjeksiyonun tam ve etkin şekilde yapılması için kullanılacak enjeksiyon dubelinin özenli seçilmesi gerekir.

  Uygulamada öncelikle enjeksiyon yapılacak alan bir matkapla delinir. Enjeksiyon dubeli açılan deliğe sabitlenir ve yalıtım işlemine geçilir.

  Enjeksiyon dubelleri su sızıntılarının önlenmesi, bina güçlendirme uygulamaları ve poliüretan - epoksi sistemlerinde kullanılmaktadır.

  Tüm Hakları Saklıdır. Yağmur İzolasyon Denizli   |   Mega Tasarım © 2016    
  Bugün : 5    Bu Ay : 1295    Bu Yıl : 26378    Toplam : 224367